روزشمار همایش
روز
1
6
ساعت
0
5
دقیقه
0
9
ثانیه
2
4
کد خبر : 666 ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت [ ۰:۳۳ ]
پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

بزرگداشت علامه خفری (ره) متفاوت از دیگر رویدادهاست

بهزاد مریدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس برگزاری همایش و بزرگداشت علامه خفری را رویدادی متفاوت ارزیابی کرد که در سطح ملی قرار می گیرد. دبیرشورای فرهنگ عمومی استان فارس از آمادگی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در برگزاری پرتوان این همایش ملی با مشارکت انجمن آثار و مفاخر خبر داد و […]

بهزاد مریدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس برگزاری همایش و بزرگداشت علامه خفری را رویدادی متفاوت ارزیابی کرد که در سطح ملی قرار می گیرد.
دبیرشورای فرهنگ عمومی استان فارس از آمادگی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در برگزاری پرتوان این همایش ملی با مشارکت انجمن آثار و مفاخر خبر داد و گفت: این آمادگی را داریم که مجموعه ای از علم و حوزه را در همایش علامه خفری گردهم آوریم.
مریدی مشارکت جدی و قدرتمند انجمن آثار و مفاخر را در این رویداد فرهنگی و دانشگاهی خواستار شد و درخصوص ساخت یادمان علامه خفری پیشنهاد کرد که با استفاده از ایده های نو بر اساس شناختی که از ایشان وجود دارد توسط یکی از چهره های برجسته مجسمه سازی شیراز ساخته شود.
این مسئول فرهنگی استان همچنین پیرامون نسخ چاپ نشده علامه خفری این آثار را در زمره کتاب های فاخری دانست که نیاز است با همکاری انجمن آثار و مفاخر ملی به زیور طبع آراسته شوند.
همچنین بردبار، معاون اجرایی بنیاد فارس شناسی نیز از آمادگی این مرکز در جهت انتشار مجموعه مقاله های همایش ملی علامه خفری خبر داد و گفت: بنیاد فارس شناسی این آمادگی را دارد که افزون بر چاپ مقاله های نخستین همایش ملی علامه خفری در قالب کتاب، آیینی به مناسبت رونمایی اثر یادشده برگزار کند.
bazdid

ارسال دیدگاه

آخرین دیدگاه‌ها